Archiwum aktualności

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim, działająca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące nowych zasad finansowania szkoleń dla przedsiębiorstw w województwie lubuski, które odbędą się 10 października 2016 r. w Zielonej Górze i 11 października 2016 r. w Gorzowie Wielkopolskim.

5 października br., w uroczystym otwarciu nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Zielonej Górze przy ul. Batorego 126A uczestniczyli Wicewojewoda Robert Paluch, Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwin Łazicki, Starostowie Dariusz Wróblewski i Waldemar Kotlarski, członkowie Zarządu Powiatu Jadwiga Oziemkowska, Stanisław Okopień i Leszek Klim, Wiceprezydent Miasta Zielona Góra Krzysztof Kaliszuk, Dyrektor PUP Edmund Prekurat oraz inni zaproszeni goście i pracownicy urzędu pracy.

Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak zaprasza do udziału w VIII Lubuskim Kongresie Kobiet. Kongres odbędzie się 22 października br. w urzędzie marszałkowskim. Spotkanie odbędzie się pod hasłem MŁODZI ON-LIFE.

Fundacja FaniMani wprowadza nową usługę FaniPay – pierwszy w Polsce serwis płatności dedykowany trzeciemu sektorowi. Dzięki temu rozwiązaniu każda zarejestrowana w KRS fundacja czy stowarzyszenie będzie mogła zbierać darowizny online w niezwykle łatwy sposób, bez wypełniania zbędnych formalności.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim zaprasza na spotkania informacyjne pod nazwą „Środa z Funduszami dla instytucji kultury”, które odbędą się 5 października 2016 r. zarówno w Zielonej Górze, jak i w Gorzowie Wielkopolskim.

Zakończyły się prace budowlano-adaptacyjne w budynku przy ulicy Batorego 126 A w Zielonej Górze, w którym od poniedziałku, 3 października 2016 roku Powiatowy Urząd Pracy planuje rozpocząć obsługę interesantów.