Kondolencje

23.10.2024

W dniu dzisiejszym Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze odwiedzili uczniowie klasy 5 z zespołu edukacyjnego nr. 3 w Zielonej Górze. Młodzież miała okazję zapoznać się z zadaniami jakie na co dzień wykonują pracownicy urzędu, a następnie spotkać się ze Starostą Tadeuszem Pająkiem, który opowiedział o pracy jednostki oraz o podziale administracyjnym.

przedstawia do konsultacji poprzez opublikowanie w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Zielonogórskiego i na stronie internetowej Powiatu Zielonogórskiego a także do wglądu w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze - pokój 206, projekt Uchwały Rady Powiatu Zielonogórskiego o zmianie uchwały w sprawie nadania statutu Szpitalowi Rehabilitacyjno - Leczniczemu dla Dzieci Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Wojnowie w ten sposób, że:

W dniu dzisiejszym podpisano umowę pomiędzy Lubuskim Urzędem Wojewódzkim reprezentowanym przez Wojewodę Lubuskiego – Marka Cebulę, a Starostwem Powiatowym w Zielonej Górze reprezentowanym przez Starostę - Tadeusza Pająka i Członka Zarządu - Wojciecha Waligórę, przy kontrasygnacie Skarbnika - Edyty Dwojak na realizację zadania pn. „Budowa odcinka drogi powiatowej nr 1176F w miejscowości Sudoł, gmina Czerwieńsk”.

W środowe popołudnie, 16 października 2024 r. w sali widowiskowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie pracownicy oświaty, grona pedagogiczne oraz emerytowani nauczyciele ze szkół i placówek z terenu powiatu zielonogórskiego świętowali Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień Ratownika Medycznego

Urząd Statystyczny - dzień Edukacji Narodowej