Wybór języka
powrót

Aktualności

W dniu 30.08.2022 r. w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. I. Sendlerowej w Przytoku odbyło się spotkanie z dyrektorami powiatowych jednostek oświatowych. Zarząd Powiatu złożył serdeczne podziękowania dla Pani Dagmary Zientek oraz Pani Sabiny Papiernik – Tomiak dyrektorów szkół, którzy kończą swoją kadencję na stanowisku dyrektora szkoły.

więcej

W dniu 31.08.2022 r. w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze została podpisana umowa na realizację inwestycji pn. “Przebudowa dróg powiatowych nr 1201F, 1204F, 1203F relacji Krężoły – Łęgowo – Klępsk (etap IV odcinek Lęgowo – Klępsk) pomiędzy Zarządem Powiatu Zielonogórskiego a wykonawcą robót firmą STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

więcej

27 sierpnia 2022 r. - Polsko-Niemieckie dożynki z lokalnym produktem tradycyjnym i folklorem

18.08.2022

27 sierpnia 2022 r. - Polsko-Niemieckie dożynki z lokalnym produktem tradycyjnym i folklorem

W Sulechowie uroczyście obchodzono święto Wojska Polskiego oraz 102. rocznicę Bitwy Warszawskiej. W Kościele Garnizonowym pw. Najświętszego Imienia Maryi odbyła się msza święta w intencji Ojczyzny i polskich żołnierzy koncelebrowana przez księży sulechowskich parafii. Po nabożeństwie wraz z kompanią honorową 5. Lubuskiego Pułku Artylerii i pocztami sztandarowymi zebrani przeszli ulicami miasta pod Pomnik Chwały Oręża Polskiego, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.

więcej

17 sierpnia 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze została podpisana umowa pomiędzy Powiatem Zielonogórskim a Gminą Sulechów na dofinansowanie
w kwocie 120.000,00 zł ze środków PFRON „Zakupu mikrobusu 9 – osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na cele poprawy dostępności dla osób starszych z niepełnosprawnościami z obszaru Gminy Sulechów do zajęć rehabilitacyjnych realizowanych w ramach działalności Domu Dziennego Pobytu Emeryta i Rencisty w Sulechowie”.

więcej
Archiwum aktualności