Wybór języka
powrót

Aktualności

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jedn. Dz. U.z  2016 r. poz. 814 z późn. zm.) zwołuję XXXII sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego. Posiedzenie odbędzie się w dniu 23 lutego 2017 roku o godz. 11:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (budynek szkoły Klub ŻAK) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53.

więcej

W niedzielę, 12 lutego br. w Kargowej odbyły się uroczystości związane z obchodami 98 rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym bohaterów Powstania Wielkopolskiego złożyli starostowie Dariusz Wróblewski i Waldemar Kotlarski.

więcej

W ramach współpracy i partnerstwa z Powiatem Sprewa-Nysa w Brandenburgii na stronie internetowej Powiatu Zielonogórskiego będą publikowane bieżące informacje przekazywane przez biuro prasowe Starostwa Powiatowego w Forst. Już dziś można zapoznać się z kalendarzem najciekawszych imprez zaplanowanych w 2017 roku na terenie Powiatu Sprewa-Nysa.

 

 

 

 

więcej

W czwartek, 26 stycznia br., Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski, Wicestarosta Waldemar Kotlarski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Czesław Hołołub, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Zielonej Górze Waldemar Stępak oraz Zastępca Dyrektora Departamentu Przedsiębiorczości i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w Zielonej Górze Stanisław Domasz-Domaszewicz uczestniczyli w święcie Publicznych Służb Zatrudnienia zorganizowanym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zielonej Górze.

 

 

więcej