uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie

23 czerwca  w Liceum Ogólnokształcącym oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  w Sulechowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. W uroczystościach udział wzięli Pan Starosta Zielonogórski Krzysztof Romankiewicz, Pan Wicestarosta Tadeusz Pająk oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu  Pani Anna Łagoda. Przybyli goście wraz z dyrekcją szkoły wręczyli nagrody oraz laury dla uczniów z najwyższymi wynikami w nauce. Wręczone zostały również nagrody dla uczniów zasłużonych w sporcie i wolontariacie. Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Niech nadchodzące dni wolne przyniosą zasłużony wypoczynek oraz dodzą dużo spokoju i radości.