Odejście na emeryturę Pani Anny Gołębskiej

w Piątek, 24.02.23 w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze odbyło się spotkanie z Panią Anną Gołębską, która do niedawna pełniła obowiązki dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze. W zasadzie ciężko to nazwać spotkaniem, tłumy pracowników, współpracowników, rodziny zastępcze chcące złożyć podziękowania i życzenia Pani Ani odchodzącej na emeryturę. Od ciepłych słów zaczął starosta Krzysztof Romankiewicz. Wspominając początki współpracy podziękował za wytrwałość i zaangażowanie jakie Pani Ania wkładała w swoją pracę. Przez wiele lat była wzorem, natchnieniem i opiekunem – bo takie słowa padały dziś z ust zgromadzonych gości. Niezliczone bukiety kwiatów i prezenty są chyba najlepszym dowodem na to w jak rzetelny i sumienny sposób wykonywała swoją pracę, będąc przy tym empatycznym i wrażliwym człowiekiem. Spotkanie pełne ciepłych słów, wzruszeń i łez – tych radości i smutku.