Adres:

MlodziezowyOsrodekSocjoterapii
WPrzytoku/timeline

Dyrektor: Paweł Osocki

Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Przytoku jest jednostką oświatową Powiatu Zielonogórskiego. Mieści się na terenie ośmiohektarowego zabytkowego parku, w którym znajduje się także Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii dla uczniów szkół podstawowych. Dysponuje 48 miejscami noclegowymi w pokojach dwuosobowych oraz sześcioosobowych o różnym standardzie. Goście przebywający w schronisku mogą korzystać z uroków starego, założonego w 1792 roku parku, spędzić wieczór przy ognisku, odpocząć nad stawem lub zorganizować dyskotekę na świeżym powietrzu. Można wypożyczyć rower i zwiedzić okolicę. Miłośników pięknej architektury zachwyci neorenesansowy pałac z 1867 roku, w którym znajduje się internat Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie
Dom Pomocy Społecznej w Trzebiechowie
Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Przytoku