Narada dyrektorów lubuskich Domów Pomocy Społecznej

Na terenie gminy Babimost,  w Dworze Kolesin dzisiejszego poranka Starosta Krzysztof Romankiewicz przywitał blisko 20 dyrektorów Domów Opieki Społecznej z całego województwa lubuskiego otwierając tym samym dwudniową naradę dyrektorów dps.

Witając gości Starosta podziękował za przybycie i chęć współpracy, wyraził także uznanie za dotychczasowe zaangażowanie w swoją pracę wszystkich obecnych dyrektorów. To bardzo trudny kawałek chleba, to z czym mierzycie się Państwo wykonując swoje obowiązki wymaga od Was zarówno kompetencji zaangażowania i mnóstwa empatii – mówił Starosta – dlatego należą się Wam ogromne podziękowania i wyrazy szacunku.

Korzystając z okazji Starosta złożył także wszystkim obecnym Paniom Życzenia z okazji zbliżającego się ich święta.

Kolejnym etapem narady była prezentacja programu Sodaris – dedykowanego dps – przygotowana przez Panią Elżbietę Marciniak – Przedstawicielkę firmy Arisco.

Następnie głos zabrała Pani Grażyna Jelska – Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej LUW w Gorzowie wlkp. omówiła funkcjonowanie Dps w województwie Lubuskim.