Archiwum aktualności

Wystartował nowy program województwa lubuskiego „Lubuskie siłownie pod chmurką”. W ramach tego projektu Powiat Zielonogórski uzyskał dofinansowanie w kwocie 14 000 zł na budowę siłowni na świeżym powietrzu przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie.

W dniu 13 czerwca br. Zarząd Powiatu Zielonogórskiego dokonał wyboru podmiotów, spoza sektora finansów publicznych, do pełnienia funkcji partnera we wspólnej realizacji projektu w ramach osi priorytetowej VIII Nowoczesna Edukacja 8.4 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, pn. „Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Zielonogórskim”.

Piknik rodzinny w SOSW w Sulechowie

06.06.2016

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie i podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulechowie serdecznie zapraszają na „Piknik Rodzinny”, który odbędzie się 9 czerwca w czwartek w godzinach 14.00 – 18.00 przy budynku internatu (ul. Kruszyna 1).

W programie: prezentacje artystyczne, konkursy plastyczne, sportowe, stoiska kulinarne oraz wiele innych atrakcji!

Największa fabryka słodyczy w regionie – zakład Nestlé w Kargowej – po raz kolejny otwiera swoje podwoje dla wszystkich miłośników słodkości w ramach VI Międzynarodowego Święta Czekolady. Słodkie święto w Kargowej trwać będzie cały weekend 4 i 5 czerwca. Na wszystkich uczestników imprezy, poza zwiedzaniem fabryki Nestlé, czeka wiele atrakcji m.in. IV Bieg Princessy, warsztaty cukiernicze, koncerty, mecze i występy kabaretowe.