Archiwum aktualności

1 czerwca br. w Gorzowie Wielkopolskim Waldemar Kotlarski Wicestarosta Zieonogórski oraz Edyta Dwojak Skarbnik Powiatu Zielonogórskiego podpisali umowę na dofinansowanie inwestycji pn. „Przebudowa dróg powiatowych nr 1201F, 1204F, 1203F relacji Krężoły-Łęgowo-Klępsk (etap III) w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”.

Znakomite wieści dotarły do nas z Elbląga, gdzie w dniach 27-29 maja odbywał się XXIII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Bałtyku”, na którym srebrny medal wywalczyła drużyna chłopców z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, zaś brąz zdobyły dziewczęta z Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie!

"Aktywnie na Dworze" to wspólna inicjatywa Dworu Kolesin, Everest Fitness, Stowarzyszenia "Warto jest Pomagać" oraz Karczmy Taberska mająca na celu promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną. Wydarzenie to jest zaplanowane na 5 czerwca 2016 roku w godz. od 12:00 do 18:00  i odbędzie się w Dworze Kolesin (Kolesin 14, 66-110 Babimost).

Przerwa w dostawie prądu

30.05.2016

W środę, 25 maja br. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski, Wicestarosta Waldemar Kotlarski, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Zielonogórskiego Stanisław Okopień oraz Skarbnik Powiatu Edyta Dwojak, a także burmistrzowie i wójtowie gmin z terenu powiatu zielonogórskiego podpisali umowy na dofinansowanie inwestycji drogowych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.