Archiwum aktualności

Internauci zadecydowali – w Nowogrodzie Bobrzańskim w województwie lubuskim powstanie 1 z 16 siłowni terenowych ufundowanych w ramach programu „Nestlé porusza Polskę” zorganizowanego z okazji 150-lecia działalności firmy. W ogólnopolskim plebiscycie Nestlé konkurowało ze sobą aż 710 lokalizacji w całej Polsce.

Szczypta ambicji, łyżka inteligencji, szklanka pracowitości i otwartości na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych. Wszystko razem wymieszać aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Odłożyć aż do wyrośnięcia. Oto prosty przepis jak z praktykanta stać się pracownikiem w wymarzonej firmie. Przedstawiamy historię praktykanta, który został firmie po 3-miesięcznych praktykach. Takich przypadków będzie jeszcze więcej – w Nestlé trwa właśnie 17. edycja praktyk letnich.

Przygotowania do realizacji 6 - letniego projektu pn. „Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Zielonogórskim” idą pełną parą. We wtorek, 12 lipca br.,  przedstawiciele Powiatu Zielonogórskiego: Dariusz Wróblewski Starosta Zielonogórski i Stanisław Okopień Etatowy Członek Zarządu Powiatu Zielonogórskiego podpisali listy intencyjne z partnerami projektowymi: Profi Biznes Group oraz Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej. W imieniu partnerów listy intencyjne podpisali: Sylwia Karina Majewska - Prezes Profi Biznes Group oraz przedstawiciele Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej Wiesław Ocytko - Wiceprzewodniczący Zarządu i Jarosław Nieradka - Dyrektor Biura.

Bezpłatny ultrasonograf jamy brzusznej i tarczycy, badania laboratoryjne glukoza, profil lipidowy, TSH, wit. D, borelioza - przeciwciała klasy IgM i IgG) to tylko niektóre z badań, z których mogą skorzystać osoby ubezpieczone w KRUS, również emeryci i renciści.