Wybór języka
powrót

Aktualności

W piątek 18 maja w powiecie zielonogórskim zakończył się cykl tegorocznych powiatowych przeglądów PRO ARTE. Ostatnie, roztańczone i najgłośniejsze eliminacje powiatowe, czyli Lubuska Gala Taneczna odbyły się na hali sportowej w Trzebiechowie.

więcej

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jedn. Dz. U. z  2017 r. poz. 1868 z późn. zm.) Przewodniczący Rady zwołał XLVI sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego.

Posiedzenie odbędzie się w dniu 24 maja 2018 roku o godz. 12:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53

 

więcej

W Gminnym Centrum Kultury w Kargowej w dniu 14 maja 2018 r. miało miejsce spotkanie zespołów teatralnych działających na terenie powiatu zielonogórskiego. Do przeglądu Lubuskiej Gali Teatralnej na etapie powiatowym, który organizuje Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze wspólnie z gminnymi ośrodkami kultury i Powiatem Zielonogórskim, zgłosiły się 4 grupy w kategorii Scena Dziecięca oraz jedna w kategorii Scena Młodzieżowa. W tym roku  pojawiło się w sumie 84 młodych artystów.

więcej

Tragedia w Kijach

09.05.2018

26 kwietnia 2018 roku, w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie odbyła się XLV sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego, którą prowadził Edwin Łazicki Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego.

więcej

23 kwietnia 2018 r. w  Sulechowskim Domu Kultury odbył się powiatowy przegląd Lubuskiego Festiwalu Piosenki – Scena Młodzieżowa, organizowany przez Regionalne Centrum Kultury w Zielonej Górze  i Powiat Zielonogórski w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2018. Swój talent zaprezentowali  młodzi wokaliści z terenu powiatu zielonogórskiego.

więcej
Archiwum aktualności