VI Festyn Rodzinny "Po słonecznej stronie życia” w Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie – Filia Bełcze

7 września br. odbył się VI Festyn Rodzinny „Po słonecznej stronie życia’’ w Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie – Filia Bełcze.

O godz.10 została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Mieszkańców, zaproszonych Gości oraz Pracowników. Chociaż pogoda była deszczowa a słońce schowało się za chmurami to festyn został w pełni zrealizowany. Zaproszonym gościom, mieszkańcom oraz pracownikom towarzyszył dobry humor.

Po Mszy Świętej rozpoczęła się zabawa w plenerze. Pani Dyrektor przywitała zaproszonych Gości tj. Członka Zarządu Powiatu Zielonogórskiego Mirosława Andrasiaka, Panią Aleksandrę Szubert Radną Powiatu Zielonogórskiego, Wójta Gminy Bojadła Krzysztofa Golę, Księdza Stanisława Szurę, przyjaciela Domu Mariana Kortusa .

W trakcie festynu wręczono podziękowania mieszkańcom za ich zaangażowanie oraz pracę na rzecz Domu, jak również zaprezentowany został dorobek artystyczny naszych podopiecznych. Czas umilił nam fenomenalny występ zespołu De-mo z Nowej Soli.

Wspomnienia na długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy za udział w festynie.

Do zobaczenia za rok…