Wybór języka
powrót

Aktualności

Wystawa czasowa "Rotmistrz Witold Pilecki - ochotnik do Auschwitz" w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie

28.06.2013

We wtorek, 25 czerwca br. w Szpitalu Rehabilitacyjno- Leczniczym dla Dzieci SPZOZ w Wojnowie odbyła się XXIX zwyczajna sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego IV kadencji. Udział w niej wziął Zarząd Powiatu, ze Starostą Ireneuszem Plechanem na czele. Obrady prowadził Przewodniczący Rady Powiatu- Edwin Łazicki.

 

więcej

Drużyna z Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku prowadzona przez  Mirosława Malinowskiego oraz team z Gimnazjum w Bojadłach przygotowany przez Mariolę i Arkadiusza Sowińskich nie miały sobie równych w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się 18 maja br. w Gimnazjum w Czerwieńsku.

 

 

 

 

 

 

więcej

W piątek, 14 czerwca br., w gabinecie Starosty Zielonogórskiego odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: Starosta Zielonogórski Ireneusz Plechan, Przewodniczący Stowarzyszenia Touristische Gebiets-gemeinschaft NEISSELAND Wolfgang Michel, Koordynator Projektu „Inicjowanie, wspieranie i rozwój transgranicznych partnerstw projektowych” Mariusz Welman, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Irena Podsiadły oraz Specjalista Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych  Barbara Chudzińska.

 

 

 

więcej