Wybór języka
powrót

Komunikaty

Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy zatrudniający do 10 pracowników, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie - mają obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT. W związku z tym najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT).

więcej

W dniu 27 listopada 2017 roku Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Zielonej Górze zawarła z Bankiem Gospodarstwa Krajowego dwie umowy  operacyjne na wdrażanie nowych produktów finansowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.

więcej

Od 01.01.2018r. firma O.K. Centrum Języków Obcych Sp. z o. o. rozpoczęła na terenie województwa lubuskiego realizację projektu  „Droga do zatrudnienia!”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa lubuskiego.

więcej

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej, zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 9 stycznia 2018 r. w godzinach 13:00 – 16:00 we Wschowie.

więcej