Wybór języka
powrót

XVI Targi Edukacyjne ABSOLWENT 2018

W dniach 6-7 marca 2018r. w Zielonej Górze w hali LO nr VI (dawne Gimnazjum nr 2) przy ul. Cyryla i Metodego 9 odbędą się XVI Targi Edukacyjne ABSOLWENT 2018.

Impreza ma na celu zapoznanie maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z ofertą edukacyjną oraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju, a także pomóc w wejściu na ścieżkę kariery zawodowej. Swoje propozycje zaprezentuje w każdej z edycji ponad 80 wystawców ze szkół wyższych, policealnych, ośrodków i instytutów szkoleniowych, szkół ponadpodstawowych, językowych, nauki jazdy oraz pracodawcy, firmy pośrednictwa pracy, instytucje rynku pracy i samorząd lokalny.

Oferty prezentowane na targach Pracy i Kariery kierowane będą do:
- młodych poszukujących ofert staży i praktyk zawodowych,
- osób wkraczających na rynek pracy,
- osób poszukujących stałego lub tymczasowego zatrudnienia,
- osób zainteresowanych pracą w ramach wolontariatu.

Podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się HAPPENING ABSOLWENT 2018. Jest to program realizowany ze sceny, który obejmować będzie pokazy artystyczne, kulinarne, z zakresu robotyki i nowych technologii, fizyki, występy grup tanecznych, sportowe, pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu, makijażu oraz wiele innych. Dopełnieniem tej części będą stoiska klubów sportowych, instytucji kulturalnych, rozrywkowych czy kół zainteresowań.

Targi odbędą się również w dniach 13-14 marca 2018r. w Gorzowie Wlkp. w hali OSiR przy ul. Słowiańskiej 10.

Więcej informacji można znaleźć w poniższym pliku.