PODSUMOWANIE ZADANIA: EKOPRACOWNIA OZE – ZIELONE SERCE SZKOŁY realizowanego w roku szkolnym 2023/2024 w Liceum Ogólnokształcącym im. rtm. Witolda Pileckiego w Sulechowie, w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej. Zadanie sfinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze w formie dotacji w kwocie 75 000 zł i wkładu własnego Powiatu Zielonogórskiego w kwocie 9 000 zł.

Z ogromną radością informujemy o zakończeniu modernizacji drogi powiatowej nr 1200F na odcinku Mieszkowo - Swarzynice. Dzięki tej inwestycji, wzmocniono nawierzchnię drogi o długości 774,1 m i szerokości 4,0 m oraz obsypano tłuczniem pobocza, co znacznie poprawiło bezpieczeństwo i komfort podróżowania dla wszystkich użytkowników.

Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu Zielonogórskiego omówiono Raport o stanie Powiatu Zielonogórskiego za 2023 rok, który zakończył się podjęciem uchwały w sprawie udzielenia zarządowi powiatu wotum zaufania.

Wakacjada 2024

25.06.2024

Od 01.07.2024 do 12.07.2024 zapraszamy dzieci i młodzież szkolną na zajęcia i warsztaty wakacyjne w Gminnym Ośrodku Kultury w Bojadłach. Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 13:00.