Wybór języka
powrót

Aktualności

Liczba prób wyłudzeń kredytów na cudze dane rośnie. Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło więc do aplikacji mObywatel 2.0 usługę Zastrzeż PESEL. Dzięki niej użytkownik może zastrzec swój numer PESEL, cofnąć zastrzeżenie i ponownie je ustawić. 

więcej

W Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów odbył się wernisaż wystawy malarstwa Stanisława Skowrońskiego. W wydarzeniu uczestniczyli liczni zaproszeni goście, burmistrz Sulechowa Wojciech Sołtys, który objął patronatem imprezę, oraz starosta zielonogórski Tadeusz Pająk.

więcej

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

29.05.2024

25 maja świętowaliśmy w Drzonkowie Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Pani Wicestarosta Agnieszka Szeląg podziękowała Rodzinom za ich zaangażowanie, wsparcie i opiekę nad potrzebującymi dziećmi. Była to również świetna okazja do promocji rodzicielstwa zastępczego. Wszyscy bawili się doskonale.

więcej

25 maja 2024 roku Pan Starosta Tadeusz Pająk reprezentował powiat zielonogórski na XXX Targach Rolniczych AGRO TARG, które odbyły się w Lubuskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Kalsku. Była to również okazja do wręczenia listu gratulacyjnego nowej Dyrektor ośrodka Pani Jolancie Starzewskiej.

więcej

Dzień Samorządu Terytorialnego

24.05.2024

Dzień Matki

24.05.2024
Archiwum aktualności