XXV Ogólnopolski Plener Malarski Artystów Plastyków w Przytoku

W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Przytoku zakończył się XXV Ogólnopolski Plener Malarski Artystów Plastyków. Malarze przez dwa tygodnie tworzyli dzieła, które można było podziwiać podczas wystawy poplenerowej zorganizowanej 5 sierpnia br. na terenie ośrodka.

Podczas piątkowego wernisażu Edwin Łazicki Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego, Czesław Hołołub Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego oraz Dariusz Wróblewski Starosta Zielonogórski wręczyli Krystynie Betiuk honorowe wyróżnienie Zasłużony dla Powiatu Zielonogórskiego w uznaniu za wkład w rozwój kultury w powiecie zielonogórskim.

Kuratorzy pleneru, Krystyna Betiuk oraz Leopold Kolbiarz przygotowali dla sponsorów, uczestników i przyjaciół pleneru pamiątkowe medale. Grażyna Płońska Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przytoku podziękowała uczestnikom pleneru za ogrom wrażeń, jakich dostarczyli gościom i mieszkańcom Przytoku oraz zaprosiła wszystkich na kolejny plener planowany w przyszłym roku.