Mikołajkowe strojenie choinki

5 grudnia br. w budynku Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze miało miejsce wyjątkowe spotkanie o charakterze świątecznym. Urząd odwiedziła  grupa dzieci wraz z wychowawcą ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zaborze.

Podczas zwiedzania budynku, uczniowie mieli okazję porozmawiać ze Starostą Dariuszem Wróblewskim, który opowiadał o ciekawostkach związanych z powiatem oraz pracą na swoim stanowisku. Następnie dzieci przystąpiły do strojenia choinki, własnoręcznie wykonanymi ozdobami. W trakcie wizyty u Wicestarosty Waldemara Kotlarskiego czwartoklasiści mogli sprawdzić działanie magicznej tuby, która symuluje widoczność odblasków. Dzięki temu dzieci upewniły się jak ważne jest ich noszenie. Na koniec nie zabrakło drobnych mikołajkowych upominków.