Warsztaty Edukacyjne pn.: "Czysty Powiat"

Wczoraj rozpoczęliśmy kolejny etap projektu pn.: "Czysty Powiat".Zajęcia edukacyjne w szkole podstawowej w Niwiskach (gmina Nowogród Bobrzański) cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży - pewnie za sprawą prowadzącego: szalonego profesora Bartosza;-)Otwierając ten cykl warsztatów Starosta Krzysztof Romankiewicz mówił o tym, jak ważnym procesem jest edukacja ekologiczna oraz jak istotne zmiany muszą zajść w naszej mentalności w postrzeganiu problemów dotyczących czystości powietrza.Obecna na warsztatach Radna Powiatu Zielonogórskiego Pani Danuta Pyrtko gratulowała dzieciakom już zdobytej wiedzy oraz zachęcała do przekazania jej w domach.Wiemy, że poprzez te praktyczne zajęcia zmieni się postrzeganie problemu smogu oraz zanieczyszczeń powietrza. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.