Podpisanie umowy dotyczącej przebudowy i rozbudowa Centrum Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Klenicy

W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze miało miejsce podpisanie umowy dotyczącej przebudowy i rozbudowy Centrum Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Klenicy.

Wykonawcę, firmę: Exalo Driling S.A. ul. Plac Staszica 9, 64-920 Piła reprezentował Pan Piotr Idzikowski, a w imieniu Starostwa umowę podpisali Pan Starosta – Tadeusz Pająk i Pani Wicestarosta – Agnieszka Szeląg.

Inwestycja dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Wartość inwestycji: 9 298 015, 59

To bardzo ważna dla nas inwestycja, dla nas i dla mieszkańców Placówki. W ramach umowy zostaną wybudowane nowe pomieszczenia, a te istniejące poddamy gruntownemu remontowi. Łazienki, toalety, sala wielofunkcyjne czy kuchnia wymagają remontu, przebudowy i doposażenia. Dzięki temu projektowi wychowankowie będą mieli stworzone dużo lepsze warunki do rozwoju i codziennego funkcjonowania-podkreślał Starosta, Tadeusz Pająk.