Lira - I Ogólnopolski Festiwal Literacki na terenie Gminy Świdnica

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na Lira - I Ogólnopolski Festiwal Literacki, który odbędzie się w dniach 6-7 lipca 2024 roku na terenie Gminy Świdnica (Lubuskie)

To wyjątkowe wydarzenie łączy miłośników literatury z całej Polski, oferując bogaty program pełen inspirujących spotkań, wykładów oraz muzycznych występów!

Szczegółowy program Festiwalu:

6 lipca 2024 – Zbór w Letnicy

(prosimy kierować się na wyznaczone parkingi)

Od godz. 15:00 – Kawiarenka literacka: możliwość zakupienia kawy i słodkiego poczęstunku / park przy Zborze w Letnicy

15:30 – Rejestracja uczestników slamu poetyckiego

16:15 – Wykład wprowadzający „Slam poetycki – historia i współczesność” – dr Robert Rudiak (Związek Literatów Polski oddział w Zielonej Górze)

16:30 – Slam poetycki

19:00 – Koncert duetu CICHA&BETLEY

20:00 – Gala finałowa – wręczenie nagród

7 lipca 2024 – Park w Świdnicy

(prosimy kierować się na wyznaczone parkingi)

Od godz. 15:00 – Kawiarenka literacka: możliwość zakupienia kawy i słodkiego poczęstunku / park w Świdnicy