Konferencja pod tytułem: "Położnictwo i ginekologia wczoraj i dziś"

W auli budynku Uniwersytetu Zielonogórskiego w Sulechowie rozpoczęła się konferencja pod tytułem: "Położnictwo i ginekologia wczoraj i dziś".Z ramienia Powiatu Zielonogórskiego na wydarzeniu obecni są Starosta Tadeusz Pająk oraz Wicestarosta Agnieszka Szeląg. Wśród gości są także poseł Katarzyna Osos oraz prezes zarządu szpitala uniwersyteckiego w Zielonej Górze Pan Marek Działoszyński.Rozpoczynając konferencję dyrektor szpitala poinformował o planowanej zmianie nazwy szpitala na:Szpital im. Ryszarda Rzepki w Sulechowie.W związku z tą decyzją głos zabrał Dr. Hab.n.med.prof.UZ Rafał Rzepka. W imieniu rodziny podziękował wszystkim decydentom za dokonanie takiego wyboru.O godzinie 12.00 planowane jest wystąpienie Krzysztofa Rzepki spec. położnictwa i ginekologii, na temat roli dr. Ryszarda Rzepki w organizacji opieki zdrowotnej w Sulechowie okolicznych gminach – Zapraszamy.