Archiwum aktualności

21 marca br.  Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski spotkał się z mężczyznami zamieszkującymi na terenie gminy Sulechów zobowiązanymi do stawienia się do kwalifikacji wojskowej w 2016 roku. Wraz z Sekretarz Powiatu Zielonogórskiego Ewą Seremak przedstawili zasady przebiegu kwalifikacji oraz walory zawodowej służby wojskowej.

Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski nagrodził Dariusza Jachacza – ucznia IV klasy Szkoły Podstawowej w Klenicy za zdobycie I nagrody w kategorii klas IV-VI w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Ptaki drapieżne i sowy w środowisku naturalnym”. Wystawa pokonkursowa  była prezentowana w Białymstoku.

10 marca br. w Liceum Ogólnokształcącym w Sulechowie odbył się Dzień Otwarty. Szkołę odwiedzili gimnazjaliści z Trzebiechowa, Kargowej, Bojadeł, Babimostu, Kopanicy, Pomorska i Sulechowa. Goszczono również przedstawicieli Starostwa Powiatowego, Gminy Sulechów oraz 5 Lubuskiego Pułku Artylerii w Sulechowie.

Dzień Sołtysa

11.03.2016

Z okazji Dnia Sołtysa pragniemy złożyć wszystkim pełniącym tę funkcję na terenie Powiatu Zielonogórskiego najserdeczniejsze życzenia pomyślności oraz wytrwałości w pracy na rzecz swojego środowiska lokalnego.

Niech współpraca  z mieszkańcami, jak i władzami gminy układa się pomyślnie, a rozwiązywanie trudnych spraw mieszkańców wieńczą sukcesy.

Jednocześnie życzymy zdrowia, radości, a także satysfakcji z życia osobistego i z działalności publicznej.

Pozostajemy z szacunkiem

Waldemar Kotlarski