Archiwum aktualności

Jak co roku w marcu firma Nestlé rozpoczęła rekrutację na praktyki letnie. W fabryce słodyczy w Kargowej poszukiwani są studenci i absolwenci, którzy chcieliby się przekonać jak wygląda praca w działach: Administracji i Kosztów, Rozwoju Nowych Produktów, Inżynierii Przemysłowej, Technicznym i Produkcji. Trzymiesięczne praktyki są w pełni płatne, a po ich zakończeniu najlepsi uczestnicy mają szansę na propozycję stałej pracy.

08.03.2016

Z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom, szczególnie tym,

z którymi mamy przyjemność na co dzień współpracować.

Życzymy zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu.

Dzięki Wam, ten świat jest piękniejszy i lepszy!

Waldemar Kotlarski

Wicestarosta Zielonogórski

Dariusz Wróblewski

Starosta Zielonogórski

Edwin Łazicki

Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego

W piątek, 26 lutego hala sportowa Zespołu Szkół w Sulechowie była miejscem wielkiego sportowego święta, podczas którego rozstrzygnięto XIV Plebiscyt na najlepszego sportowca  szkoły w 2015 roku oraz wręczono stypendia sportowe najlepszym zawodnikom reprezentującym Powiat Zielonogórski.

24 lutego 2016 r. starostowie Dariusz Wróblewski i Waldemar Kotlarski uczestniczyli w posiedzeniu Konwentu Powiatów Województwa Lubuskiego, które odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wielkopolskim.

W dniu 26 lutego 2016 roku o godz. 12:00 w sali sportowej  Zespołu Szkół w Sulechowie, ul. Piaskowa 52 odbędzie się uroczystość wręczenia stypendiów sportowcom reprezentującym Powiat Zielonogórski.

Już 23 lutego 2016 r. od godz. 9:00 do 13:00, w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, przy ulicy Piaskowej 53 odbędą się VI Powiatowe Targi Edukacji i Pracy. Wydarzenie jest objęte patronatem Starosty Zielonogórskiego.