Archiwum aktualności

14 kwietnia br., w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie przeprowadzono szkolenie z zakresu bezpieczeństwa skierowane do dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz nauczycieli pracujących w gminach z terenu powiatu zielonogórskiego.

Ruszyła kampania społeczna, której celem jest zachęcenie Polaków do uczestnictwa w darmowych treningach pod okiem profesjonalnych trenerów z programu BiegamBoLubię.

12.04.2016

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.– Lubuski Fundusz Pożyczkowy w Zielonej Górze, Fundacja Przedsiębiorczość w Żarach, Stowarzyszenie Wspierania Małej Przedsiębiorczości w Dobiegniewie oraz Lubuski Fundusz Poręczeń Kredytowych w Zielonej Górze zapraszają 20 kwietnia br. na konferencję pn. "Lubuskie fundusze pożyczkowe i poręczeniowe dobrym partnerem w biznesie".

Szczegóły poniżej: