Eliminacje powiatowe Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki

W poniedziałek, 11 kwietnia w Sulechowskim Domu Kultury wyłoniono laureatów powiatowego przeglądu Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki.

W eliminacjach powiatowych udział wzięło 11 solistów oraz jeden zespół.

Nominacje do etapu wojewódzkiego przyznano: Roksanie Czerniec z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwieńsku, Idze Kumce z Gimnazjum Nr 2 w Sulechowie i Danielowi Hutorowi z Zespołu Szkół w Sulechowie.

Rada artystyczna w składzie: Maciej Sławny - przedstawiciel Regionalnego Centrum Animacji Kultury Danuta Jawornicka – instruktorka ze Studium Muzycznego Sonatina w Sulechowie oraz Marta Surowiec - przedstawicielka Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze przyznała również trzy wyróżnienia: Natalii Milto z Publicznego Gimnazjum w Nowogrodzie Bobrzańskim, Natalii Wośko z Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście oraz zespołowi  Rezonans z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwieńsku.

Wyróżnionych nagrodzono słodkimi upominkami,  zaś nominowani otrzymali płyty CD z muzyką współczesną.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy, a nominowanym gratulujemy i życzymy powodzenia 5 maja w Sulechowie na szczeblu wojewódzkim!