Wybór języka
powrót

WOJSKOWE TARGI SŁUŻBY I PRACY – Przyjdź i sprawdź, co da Ci wojsko!

WOJSKOWE TARGI SŁUŻBY I PRACY – Przyjdź i sprawdź, co da Ci wojsko!

 

Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji zapraszają 17 - 18 marca 2023 r. na pierwsze Wojskowe Targi Służby i Pracy. W woj. lubuskim odbędą się one w #Międzyrzecz. To szansa dla wszystkich, którzy szukają ciekawej pracy, stałego wynagrodzenia (ponad 4,9 tys. zł miesięcznie od pierwszego dnia służby) lub chcą podjąć nowe wyzwania w swoim życiu.

 

W czasie Targów od godz. 9.00 do 18.00 będzie można sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych RP, od #DobrowolnaZasadniczaSłużbaWojskowa po służbę zawodową. Każdy będzie mógł porozmawiać z rekruterem, studentami akademii wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów Sił Zbrojnych RP. Będzie można również dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, jakie są warunki służby, wynagrodzenia i inne profity.

 

Ponadto, program zbliżających się targów wzbogacą liczne atrakcje, które tak bardzo cieszą miłośników wojskowości i nie tylko. W #Międzyrzecz pojawi się najnowocześniejszy sprzęt, jakim dysponuje armia - m.in. popularne Rosomaki, pojazd ewakuacji i ratownictwa „HARDUN”, wyrzutnia rakietowa WR-40 Langusta, przeciwlotniczy system rakietowo-artyleryjski PSR-A PILICA i wiele, wiele innych.

Nie zabraknie również słynnej wojskowej grochówki.

 

Przyjdź i sprawdź sam!

 

MIĘDZYRZECZ; Hala Międzyrzeckiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku, Osiedle Kasztelańskie 8a

 

Bliższych informacji na temat Wojskowych Targów Służby i Pracy w Międzyrzeczu udziela główny koordynator CWCR OZ w Zielonej Górze –

mjr Piotr Pyryt 606 147 656  p.pyryt@ron.mil.pl