Gimnazjalisto, zapraszamy! Dobre liceum blisko domu!

10 marca br. w Liceum Ogólnokształcącym w Sulechowie odbył się Dzień Otwarty. Szkołę odwiedzili gimnazjaliści z Trzebiechowa, Kargowej, Bojadeł, Babimostu, Kopanicy, Pomorska i Sulechowa. Goszczono również przedstawicieli Starostwa Powiatowego, Gminy Sulechów oraz 5 Lubuskiego Pułku Artylerii w Sulechowie.

Goście mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną Liceum na rok szkolny 2016/2017. Przyszłym uczniom zaproponowano kształcenie w klasach o profilach: politechnicznym, europejskim, przyrodniczo-medycznym, sportowym i wojskowym. Zapewniono, że grono pedagogiczne szkoły będzie wspierać uczniów w zakresie rozwijania zainteresowań i pasji oraz wolontariatu.

Młodzież pod opieką starszych kolegów zwiedzała przygotowane stoiska, oglądała pokazy, zapoznawała się z  osiągnięciami naukowymi i sportowymi. Niebywałą atrakcją był pokaz musztry w wykonaniu uczniów I klasy wojskowej.

Z kolei w sali gimnastycznej siatkarki zachęcały do podjęcia nauki w klasie o profilu sportowym.

Wierzymy, że dobra baza dydaktyczna, miła i przyjazna atmosfera w szkole, a przede wszystkim różnorodna oferta skierowana do gimnazjów zachęci ich do podjęcia nauki w Liceum Ogólnokształcącym w Sulechowie.

Więcej informacji o kierunkach kształcenia na stronie internetowej LO http://www.losulechow.pl/o-nas/rekrutacja.