Zamiast "topić Marzannę" przyjdź na Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym w Czerwieńsku

21 marca br. w godz. od 9:00 do 13:00 Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Czerwieńsku zaprasza na Dni Otwarte wszystkich gimnazjalistów zainteresowanych nauką w szkole mundurowej.

Znając pomysłowość uczniów i grona pedagogicznego szkoły odwiedzający mogą liczyć na moc atrakcji. W programie m.in. prezentacja sprzętu i umundurowania wojskowego, strażackiego i policyjnego, rozmowy z przedstawicielami służb mundurowych i prezentacja multimedialna o Liceum.

Gimnazjalisto! Pierwszy dzień wiosny może być pierwszym dniem w nowej szkole. Przyjdź do LO w Czerwieńsku i zamiast "topić Marzannę" zobacz, co przygotowali dla Ciebie starsi koledzy w mundurach!