Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów Sejmiku Województwa Lubuskiego

W dniu 11 marca br. Powiat Zielonogórski gościł w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze członków Komisji Budżetu i Finansów Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbietę Polak.

Obrady prowadził Tadeusz Pająk - Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów, który po przyjęciu porządku obrad Komisji oddał głos Staroście Zielonogórskiemu Dariuszowi Wróblewskiemu. Starosta zaprezentował zebranym dotychczasowe dokonania Powiatu Zielonogórskiego oraz przedstawił plany na najbliższą przyszłość (prezentacja dostępna poniżej).

W dalszej części posiedzenia członkowie Komisji obradowali nad zmianami przeznaczenia rezerwy celowej budżetu Województwa Lubuskiego oraz projektami zmian w uchwale budżetowej i Wieloletniej Prognozie Finansowej Województwa Lubuskiego w 2016 r. Przyjęto także informacje dotyczące sytuacji jednostek ochrony zdrowia za rok 2015.