Rezerwacja kolejki przez internet w Wydziale Komunikacji

Rezerwacja kolejki w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze dotyczy mieszkańców niżej wymienionych gmin: (nieczynna)

• Czerwieńsk
  • Nowogród Bobrzański
  • Świdnica
  • Zabór

Rezerwacja kolejki w Delegaturze Starostwa w Sulechowie dotyczy mieszkańców niżej wymienionych gmin:

• Babimost
  • Bojadła
  • Kargowa
  • Sulechów
  • Trzebiechów

W przypadku pojawienia się komunikatu o błędzie w trakcie tworzenia konta prosimy odczekać, ponieważ utworzone konto zostanie aktywowane ręcznie (najpóźniej w kolejnym dniu roboczym) w przypadku braku możliwości logowania w dniu następnym prosimy o kontakt telefoniczny (68 452 75 84) lub mailowy (it@powiat-zielonogorski.pl ), w treści maila proszę podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail wykorzystany do rejestracji.

Do każdej sprawy należy zarezerwować osobny numerek. Zarezerwowane numery należy wydrukować i wziąć ze sobą do urzędu.

---> Instrukcja rezerwacji kolejki <---