Wybór języka
powrót

Archiwum aktualności

28 grudnia br., w sali wiejskiej w Zaborze, podczas XXIII sesji Rady Gminy Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski, Wicestarosta Waldemar Kotlarski i Członek Zarządu Powiatu Zielonogórskiego Jadwiga Oziemkowska nagrodził wolontariuszy za ich zaangażowanie w pomoc innym i promocję wolontariatu w powiecie zielonogórskim w 2016 roku.

 

więcej

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jedn. Dz. U.z  2016 r. poz. 814 z późn. zm.) zwołuję XXIX sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego. Posiedzenie odbędzie się w dniu 29 grudnia 2016 roku o godz. 12:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53.

 

 

 

więcej

Życzenia

23.12.2016

W imieniu Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion "Sprewa-Nysa-Bóbr" zapraszamy wszystkie zainteresowane instytucje i organizacje pozarządowe do udziału w szkoleniu dotyczącym zasad aplikowania do Funduszu Małych Projektów w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia-Polska 2014-2020 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

więcej

15 grudnia 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego pn. „Widzisz. Nie zgadzaj się! Reaguj!”, ogłoszonego przez Zarząd Województwa Lubuskiego w ramach realizacji Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 
Praca pt. "Alkohol? Stop szanuj życie!", której autorami są uczniowie klasy II LOP z Liceum Ogólnokształcącego w Czerwieńsku: Kamila Rażniewska, Magdalena Stola i Julia Moroz zajęła III miejsce!

 

 

więcej