Wybór języka
powrót

III miejsce uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Czerwieńsku w konkursie "Widzisz. Nie zgadzaj się! Reaguj!"

15 grudnia 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego pn. „Widzisz. Nie zgadzaj się! Reaguj!”, ogłoszonego przez Zarząd Województwa Lubuskiego w ramach realizacji Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 
Praca pt. "Alkohol? Stop szanuj życie!", której autorami są uczniowie klasy II LOP z Liceum Ogólnokształcącego w Czerwieńsku: Kamila Rażniewska, Magdalena Stola i Julia Moroz zajęła III miejsce!

 

 

Była to już III edycja konkursu, którego współorganizatorami są: Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. oraz Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze. Celem konkursu było promowanie właściwych postaw mieszkańców województwa lubuskiego w szczególności ludzi młodych, którzy - z różnych powodów - nie mają odwagi, aby reagować w sytuacjach, kiedy są świadkami zakupu i spożywania napojów alkoholowych przez osoby niepełnoletnie.

Praca pt. "Alkohol? Stop szanuj życie!" do obejrzenia na: https://youtu.be/gfFT744OdyY