Wybór języka
powrót

Archiwum aktualności

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jedn.Dz. U.z  2016 r. poz. 814 z późn. zm.) zwołuję XXXIV sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego. Posiedzenie odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2017 roku o godz. 12:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53.

 

 

więcej

W środowym wydaniu Gazety Lubuskiej ukazał się dodatek promujący lubuskie szkolnictwo zawodowe. Jeden z artykułów został poświęcony naszemu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie. Poniżej tekst, który ukazał się w Gazecie Lubuskiej.

 

więcej

W sobotę, 8 kwietnia br. uczestnicy projektu: dzieci wychowujące się w rodzinach zastępczych z terenu powiatu zielonogórskiego, wychowawcy i wychowankowie Domu Dziecka w Klenicy oraz pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze spotkali się w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego, by wspólnie przygotować ozdoby wielkanocne.

 

 

więcej

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowogrodzie Bobrzańskim gościł 10 kwietnia br. dzieci i młodzież z terenu powiatu zielonogórskiego na powiatowych eliminacjach Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, organizowanego w ramach przeglądów PRO ARTE 2017.

 

 

więcej