Konferencja koordynatorów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych rejonu zachodniego

9 września br., Edwin Łazicki koordynator wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych dziewcząt w województwie lubuskim zorganizował w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze spotkanie koordynatorów SOS rejonu zachodniego.

Koordynator regionalny w województwie śląskim, opolskim, dolnośląskim i lubuskim Marek Kwieciński oraz koordynatorzy województw zachodnich omawiali sprawy związane z rozpoczęciem nowego sezonu SOS w roku szkolnym 2016/2017.

Piątkowa konferencja koordynatorów to wstęp do sportowej rywalizacji młodych siatkarek i siatkarzy w województwie lubuskim.

A już w sobotę 10 września br. w obiektach sportowych Zespołu Szkół w Sulechowie odbywać się będzie Ogólnopolski Turniej o Puchar Starosty Zielonogórskiego Młodziczek współorganizowany przez Powiat Zielonogórski oraz Gminę Sulechów. Organizatorzy zapewniają wspaniałe, sportowe emocje. Serdecznie zapraszamy do Sulechowa!