I Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek o Puchar Starosty Zielonogórskiego

W sobotę, 10 września w hali sportowej Zespołu Szkół w Sulechowie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek o Puchar Starosty Zielonogórskiego.

W turnieju uczestniczyły zespoły z: Poznania, Głogowa, Śmigla, Żar, Kalisza, Świdnicy, Kostrzyna oraz dwa zespoły z Sulechowa. Rozgrywki stały na wysokim sportowym poziomie, a emocje były ogromne. Pierwsze miejsce zajął zespół ze Śmigla, drugie zdobył zespół z Żar, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Sulechowa. Był to pierwszy taki turniej w Sulechowie. Organizatorzy zapowiedzieli wpisanie go do corocznych imprez organizowanych przez UKS „TRÓJKA” Sulechów.