Festiwal Zawodów w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie

W ramach projektu „Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Zielonogórskim”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, działanie 8.4. Dofinansowanie jakości kształcenia zawodowego, poddziałanie 8.4.1. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie zorganizowało Festiwal zawodów – Dzień Otwarty Szkoły.

W szkolnej auli zostały przygotowane stoiska prezentujące poszczególne kierunki kształcenia, jakie oferuje CKZiU. O walorach nauki w szkole opowiadali przyszli technicy: mechatroniki, informatyki, hotelarstwa, logistyki, ekonomii i handlu. Na największym stoisku gastronomicznym adepci sztuki kulinarnej serwowali przepyszne kanapki z różnorakimi pastami oraz wyśmienite owocowo-warzywne smooties. Do nauki w sulechowskim CKZiU zachęcali również członkowie szkolnego teatru i kabaretu.

Zapraszamy do galerii zdjęć: https://www.facebook.com/pg/powiat.zielonogorski/photos/?tab=album&album_id=523035171153579