Dzień Edukacji Narodowej

„Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci - on stara się zobaczyć ich dusze”.
Barbara Cage

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzymy, aby codzienne zaangażowanie w życie szkoły oraz w kształcenie dzieci i młodzieży przynosiło Państwu satysfakcję z pełnionej misji.

W tym szczególnym dniu, pragniemy podziękować Państwu za oddanie i entuzjazm towarzyszący wykonywaniu codziennych obowiązków. Dzięki Waszym pomysłom i aktywnej postawie szkoła jest ciekawym i przyjaznym miejscem, otwartym na potrzeby uczniów i ich rodziców.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, prosimy przyjąć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, zadowolenia z owoców pracy, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Z wyrazami szacunku i uznania

Waldemar Kotlarski

Wicestarosta Zielonogórski