Zapraszamy do udziału w akcji "Sobota dla Zdrowia"!

„SOBOTA DLA ZDROWIAW SZPITALU W SULECHOWIE, czyli bezpłatne porady lekarzy specjalistów, badania profilaktyczne, w tym mammografia dla kobiet w wieku od 50 do 69 r. ż. oraz degustacja bezglutenowych ciast i świeżo wyciskanych  soków,  w trakcie wykładów  o zdrowym odżywianiu.  To tylko niektóre z atrakcji czekających na osoby, które odwiedzą w sobotę  22 października br. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie!

Od godziny 10:00 do 12:00 będzie można zwiedzać szpital, w tym wyremontowany Oddział Wewnętrzny, skorzystać z bezpłatnych konsultacji endokrynologa, kardiologa i diabetologa, wykonać badania profilaktyczne oraz poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w przypadku zasłabnięć. Od 13:00 do 14:30 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego będzie można wysłuchać wykładów dotyczących zasad zdrowego odżywiania i degustować ciasta i soki przygotowane przez uczniów Centrum.

Szpital w Sulechowie to placówka nowoczesna i przyjazna pacjentom, z nagradzanym dwukrotnie w konkursach krajowych „Rodzić po ludzku” Oddziałem Położniczo-Ginekologicznym, wyspecjalizowanym w operacjach i zabiegach laparoskopowych Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej,  mającym wysokospecjalistyczną kadrę Oddziałem Wewnętrznym oraz licznymi poradniami specjalistycznymi. Niedawno w szpitalu zakończył się remont Oddziału Wewnętrznego. Na pacjentów czekają przestronne i świeże sale z węzłem sanitarnym  oraz  udogodnieniami dla osób starszych i niepełnosprawnych. Środki na remont pochodziły z budżetu szpitala oraz z budżetu powiatu zielonogórskiego.

„Sobota dla zdrowia” to pierwsza taka akcja organizowana wspólnie przez Powiat Zielonogórski oraz SP ZOZ, Państwową Wyższą Szkolę Zawodową, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego i Urząd Miejski w Sulechowie.

Szczegóły akcji na plakacie.

Serdecznie zapraszamy w sobotę do Sulechowa!