XLIII Konferencja Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Sprewa-Nysa-Bóbr

We wtorek, 9 maja br., Wicestarosta Zielonogórski Waldemar Kotlarski uczestniczył w XLIII Konferencji Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Sprewa-Nysa-Bóbr, którą zorganizowano w Krośnie Odrzańskim.

Członkowie przyjęli sprawozdanie Prezesa Konwentu Czesław Fiedorowicz z działalności Stowarzyszenia w okresie od 22.04.2016 r. do 08.05.2017 r. oraz sprawozdanie Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Adam Jaskulski. Ponadto podjęto uchwały w sprawie: sprawozdania finansowego za rok 2016 i przeznaczenia zysku, wysokości składek członkowskich dla miast, gmin i powiatów w roku 2018, udzielono Konwentowi absolutorium za rok 2016 oraz uchwalono budżet na rok 2017. Uczestnicy spotkania wysłuchali także najświeższych informacji na temat Programu Współpracy INTERREG V A Polska-Brandenburgia 2014-2020.