Wspólny Komunikat z rozmów Starosty Zielonogórskiego i NSZZ „Solidarność” Regionu Zielonogórskiego

W dniu 21 czerwca 2023 r. odbyły się kolejne rozmowy w sprawie podwyżek płac dla pracowników powiatowych jednostek organizacyjnych, pomiędzy NSZZ „Solidarność”, a przedstawicielami Powiatu Zielonogórskiego. Strony wspólnie ustaliły następujące terminy i kwoty wprowadzenia podwyżek:

- od 1 czerwca 2023 roku 200 zł brutto do wynagrodzenia zasadniczego na cały etat,

- od 1 września 2023 roku 200 zł brutto do wynagrodzenia zasadniczego na cały etat,

- od 1 października 2023 roku 200 zł brutto do wynagrodzenia zasadniczego na cały etat.

Strony zgodnie ustaliły, że kończą rozmowy w przedmiotowej sprawie dokonując powyższych ustaleń.