Umowa na renowację mostu w Cigacicach podpisana!

W dniu dzisiejszym, w budynku Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze, przy ul. Podgórnej 5 odbyła się konferencja prasowa, podczas której została zawarta umowa dotycząca rewitalizacji mostu w Cigacicach, pomiędzy reprezentującymi Powiat Zielonogórski, Starostą Zielonogórskim Krzysztofem Romankiewiczem oraz Członkiem Zarządu Powiatu Zielonogórskiego Zielonogórskiego Mirosławem Adrasiakiem, a przedstawicielem wykonawcy projektu renowacji konsorcjum firm PWB Inżynieria oraz Probudowa.com Sp. z o.o. z Wrocławia reprezentowane prze Pana Jacka Garbacza.

Na konferencji nie zabrakło Posła Jerzego Materny, dzięki któremu pozyskana została większość środków na remont mostu. Obecni byli także Prezydent Miasta Zielona Góra  Janusz Kubicki oraz wiceprezydent Krzysztof Kaliszuk.

Prace związane z renowacją mostu w Cigacicach zaczną się w najbliższych tygodniach.