„Trampolina-regionalny program wspierania inicjatyw obywatelskich”

Starosta Zielonogórski zaprasza Przedstawicieli Stowarzyszeń z terenu Powiatu Zielonogórskiego na spotkanie, które odbędzie się 31 lipca br. o godz. 10.00 w Sali 208 Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze.

Spotkanie poświęcone będzie przedstawieniu możliwości skorzystania z projektu „Trampolina-regionalny program wspierania inicjatyw obywatelskich”, o których poinformują Państwa autorzy projektu - przedstawiciele Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych.

Głównym celem projektu jest wyrównanie szans oraz zwiększenie potencjału grup nieformalnych, grup samopomocowych, organizacji pozarządowych z terenu województwa lubuskiego.

Zachęcam do udziału w spotkaniu i podjęciu starań o pozyskanie środków na realizowanie zadań.