Sprawozdanie z konsultacji z mieszkańcami w sprawie łączenia Powiatu Zielonogórskiego z miastem na prawach powiatu Zielona Góra

Konsultacje z mieszkańcami Powiatu Zielonogórskiego zostały przeprowadzone w terminie od dnia 20 grudnia 2013 r. do dnia 14 lutego 2014 r.

Celem przeprowadzenia konsultacji było zapoznanie mieszkańców powiatu z planami łączenia Powiatu Zielonogórskiego z miastem na prawach powiatu Zielona Góra oraz uzyskania ich opinii w tym zakresie. Konsultacje przeprowadzono w drodze spotkania publicznego, zebrań z przedstawicielami wspólnot samorządowych z terenu Powiatu Zielonogórskiego, pisemnym zwróceniu się o udzielenie opinii do organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu oraz badania ankietowego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem z konsultacji: