Spotkanie Starostów z przedstawicielami placówek oświatowych Powiatu Zielonogórskiego

Tradycyjnie przed inauguracją nowego roku szkolnego w dniu 25 sierpnia br., Starostowie Zielonogórscy Ireneusz Plechan i Ryszard Górnicki wraz ze Skarbnikiem Powiatu Edytą Dwojak
oraz z Naczelnikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze Ireną Podsiadły spotkali się z dyrektorami szkół i placówek oświatowych, prowadzonych przez Powiat.

Kulminacyjnym punktem spotkania było złożenie ślubowania przez: Annę Celmer, Beatę Grygorczuk, Pawła Osockiego, Joannę Onoszko i Katarzynę Przygodzką - nauczycieli ze szkół i placówek oświatowych Powiatu, którzy zdobyli kolejny szczebel awansu zawodowego i uzyskali stopień nauczyciela mianowanego.

W części roboczej spotkania rozmawiano o sprawach bieżących powiatowej oświaty.