Wybór języka
powrót

Relacja z VIII Powiatowych Targów Edukacji i Pracy

02 marca 2018 roku w auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odbyły się VIII Powiatowe Targi Edukacji i Pracy.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach projektu „Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego w powiecie zielonogórskim”, który jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.

CKZiU po raz kolejny miało zaszczyt wystąpić w roli gospodarza targów. Dyrektor szkoły Jerzy Rozynek wygłosił przemówienie uroczyście witając przybyłych gości, a Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski otworzył imprezę.

Targi to wspaniała okazja do tego, aby młodzież wkraczająca w dorosłe życie poznała oferty kształcenia uczelni wyższych z całego kraju oraz propozycje lokalnych pracodawców i przedsiębiorców. W tym roku uczniowie poznali oferty uczelni z Zielonej Góry, Poznania, Szczecina, Wrocławia oraz Legnicy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska firm lokalnych, ponadto swoje propozycje przedstawiły przedsiębiorstwa spoza powiatu oraz z Niemiec.

Więcej informacji można znaleźć na stronie CKZiU pod adresem:
http://cksulechow.pl/index.php/2018/03/02/viii-powiatowe-targi-edukacji-i-pracy-2/nggallery/thumbnails