Przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego

W dniu 14 kwietnia 2014 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze odbyło się przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego – 2 rowerów trójkołowych dla Patryka Wyciszkiewicza i Fabiana Sieńkowskiego.

W obecności Ireneusza Plechana Starosty Zielonogórskiego i Anny Gołębskiej Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze, sprzęt rehabilitacyjny przekazał chłopcom i ich rodzicom przedstawiciel Fundacji ECO TEKSTIL ze Skarżyska Kamiennej.

Zakup rowerów został sfinansowany w 60% z środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w dyspozycji Powiatu Zielonogórskiego i w 40% z środków Fundacji.

Jak zapewniają rodzice chłopców rehabilitacja będzie teraz znacznie łatwiejsza, a radość z rodzinnych wycieczek rowerowych ogromna.