Przekazanie samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych i starszych

W dniu 20.04.2023 odbyło się uroczyste przekazanie samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych i starszych, na cele rehabilitacji społecznej  realizowane w ramach działalności Domu Dziennego Pobytu Emeryta i Rencisty w Sulechowie.

Przekazanie odbyło się w obecności Pana Andrzeja Goni Dyrektora Lubuskiego Oddziału  PFRON , Pana Wojciecha Sołtysa - Burmistrza Sulechowa, Pani Anny Stęcel - Dyrektora PCPR im. Jana Pawła II
w Zielonej Górze, która reprezentowała Starostę Zielonogórskiego oraz Pani Ewy Kowalewskiej - Dyrektora OPS w Sulechowie.

Samochód został zakupiony w ramach Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III. Dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wyniosło 120.000,00 zł. Umowa została zawarta przez Lubuski Oddział PFRON z Powiatem Zielonogórskim. Realizatorem programu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze.

SZEROKOŚCI I WIELU RADOŚCI