Powiatowy Dzień Edukacji w Liceum Ogólnokształcącym im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie

13.października 2023 roku w auli Liceum Ogólnokształcącym im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie nauczyciele, pracownicy oświaty, emeryci oraz zaproszeni goście świętowali Dzień Edukacji Narodowej.

Koncert „Spróbuj pokochać jesień” rozpoczęła nastrojowa piosenka „ Mimozami jesień się zaczyna”. Uczennice liceum recytowały wiersze o pięknej  jesieni, a licealistki - do życzeń dla wszystkich pracowników oświaty - dołożyły taniec do „Deszczowej piosenki”. Cały koncert – prowadzony sprawnie przez dwoje  licealistów zakończył quiz ze znajomości powiatu zielonogórskiego i powiatowej edukacji.

Punktem kulminacyjnym Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej   było wręczenie nagród Starosty Powiatu Zielonogórskiego dla wyróżniających się w pracy dyrektorów i nauczycieli.